Domov » O nás

O nás

Veľmi si vážime, že máte záujem o informácie. Radi Vás zoznámime s detailmi o produktoch, ktoré ponúkame. Myslíme si, že je dôležité, aby ste nekupovali tzv. "zajíca vo vreci".

  1. O spoločnosti Farnam®
  2. Farnam® vo svete
  3. Farnam® na Slovensku
  4. Profesionální partneri Farnamu®

1. O spoločnosti Farnam®

Každý Farnam® produkt v sebe skrýva hlboký záväzok kvalitnej starostlivosti o zvieratá, ktorý sa datuje od nášho založenia v roku 1946. Po celej dekády sme boli nesporným lídrom v starostlivosti o kone. A dnes sme vďaka našej reputácii pre inovatívne vývoj výrobkov, dôkladnému výskumu, vysokým výrobným štandardom a konkurencie schopných cenám, dominantnou silou v priemyselnom sektore starostlivosti o zvieratá.

Sme spoločnosť, ktoré nielen úzko spolupracuje s veterinármi a ďalšími profesionálmi v oblasti starostlivosti o zvieratá, ale ktorá zároveň načúva potrebám majiteľov zvierat. Mnoho našich produktov bolo ovplyvnené vďaka spätnej väzbe a odporúčaním milovníkov zvierat, rovnakých ako ste Vy. Sme spoločnosť, ktorá je partnerom organizácií vytvorených milovníkov domácich zvierat a koní.

A sme spoločnosť, ktorá zdieľa radosti aj starosti našich zákazníkov. Väčšina zamestnancov Farnamu® se stará o svoje vlastné zviera - a mnoho z nich sú tiež "koňáci".

2. Farnam® vo svete

Spoločnosť vznikla v roku 1946 v americkom Phoenixe (štát Arizona) a za svoju takmer 65ti ročnú tradíciu vyrástla v jednu z najznámejších svetových spoločností v odbore starostlivosti o zvieratá. Kategórie produktov pre kone získala dokonca takú popularitu, že sa Farnam® stal vo svojom odbore jednotkou na americkom trhu. V dnešnej dobe sa produkty Farnam® predávajú vo viac ako 50tich krajinách sveta. Farnam® je partnerom najvýznamnejších športových a chovateľských organizácií.

3. Farnam® na Slovensku

Na slovenskom trhu zastupuje značku Farnam® spoločnosť Animal Central, spol. s r.o., ktorá je od začiatku výhradným dovozcom do krajín strednej a východnej Európy, v spolupráci so spoločnosťou Equito, spol. s r.o., ktorá je najväčším predajcom jazdeckých potrieb na Slovensku. Všetky produkty podliehajú pravidelným testom na prítomnosť zakázaných látok, preto Vám garantujeme, že neobsahujú doping. Skladovanie prebieha v modernom zariadení, kde je kontrolovaná teplota a vlhkosť vzduchu. Vďaka tomu sa k Vám dostanú produkty bezchybné a funkčné. Veľmi si vážime podporu našich zákazníkov, preto pristupujeme k našej práci veľmi zodpovedne. Podporujeme jazdectvo a chovateľstvo na mnohých úrovniach a podieľame sa na vzdelávanie širokej laickej verejnosti. Zároveň pomáhame charitatívne a dobročinné projekty.

4. Profesionální partneri Farnamu®

Pomáhame profesionálom dosahovať vysokých cieľov. Dosiahnite svoje ciele tiež! Našimi spokojnými zákazníkmi a partnermi sú napríklad:

Organizácie a mediálni partneri:
American Quarter Horse Association
United States Equestrian Federation
American Farrier´s Association
Parkurová série závodů Elite Tour
EquiTv.cz – internetová televize o koních a lidech
TlapkaTv.cz – děláme reportáže pod psa

Chovatelia a tréneri:
Legendární chovatelka Carol Rose Quarter Horses
Legendární westernový trenér Al Dunning
Legendární westernový trenér Bob Avila
Úspěšná dostihová stáj CK Martin Tour
Úspěšný dostihový trenér Eduard Kotáb
Úspěšný parkurový jezdec Ludvík Jandourek
Úspěšná chovatelská stanice Petlan Quarter Horses
Úspěšná westernová trenérka Esther Weber – EW Style
Úspěšná drezurní jezdkyně Alena Zeusová … a mnoho dalších. (Túto časť pre Vás v súčasnosti pripravujeme)

Prihlásenie

asas

Prihlásenie

Registrácia nového zákazníka
Zabudnuté heslo